Automatic doors, shutters, blinds02

 درب اتومات کرکره ای

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد ، بیش تر افراد کم و بیش با درب اتوماتیک اشنا بوده و در موردش اطلاعاتی را می دانند و با توجه به نیاز و احتیاجاتشان از این درب ها استفاده می کنند .
در اتوماتیک بسیار محکم و پر استحکام بوده و از نظر هزینه و اقتصادی هم برای شخص به صرفه است و به همین علت هاست که در این روز ها پر طرفدار شده است ، درب کرکره ای اتوماتیک در انواع مختلفی به بازار برای مشتری ها عرضه می شود و هر کدام از انواع آن برای یک مصرف مشخص و خاص با یک ویژگی خاص می باشد و با توجه به خاص بودنش قادر می باشد تا نیاز مصرف کنندگان را برآورده کرده و به کار گرفته شود . درب اتومات کرکره ای

Automatic doors, shutters, blinds01

این نوع از درهای تمام اتوماتیک از اتلاف انرژی واقعا جلوگیری می کنند . به عنوان یک نمونه می توان گفت زمانی که برای یک مکان و محل خاص به ذخیره سازی انرژی نیازمند هستیم بهترین روش این است که از درب اتوماتیک کرکره ای یا کرکره برقی استفاده نماییم و مطمئن باشیم که دیگر با مشکل اتلاف انرژی رو برو نیستیم .

عملکرد اساسی و اصلی در درب اتوماتیک کرکره ای در حقیقت محافظت کردن از فضای درونی ساختمان در برابر شرایط بد خارج از محیط ساختمان می باشد .

با استفاده و نصب درب کرکره ای اتوماتیک می توانیم تا میزان 40% یا بیشتر از ان از اتلاف انرژی یا حرارت کاسته کنیم و به این صورت به راحتی می توان انرژی را ذخیره کرد.
Automatic doors, shutters, blinds
از طرف دیگر می توان به این نکته اشاره داشت که باز و بسته شدن در این درب های اتوماتیک بسیار اسان و راحت و با سرعت بالا انجام می گیرد و به همین علت و دلیل خیلی راحت می توانیم از آن به عنوان سیستم خروج اضطراری برای ساختمان ها استفاده کنیم بدون این که مشکلی در این میان پیش اید .

از نظر فضا هم می توان گفت که کرکره برقی جا و فضای نسبتا کمی را اشغال کرده و طریقه ی راه اندازی و نصب ان به شکلی می باشد که رول جمع شده در قسمت بالای درب کرکره ای قرار گرفته و ممکن است به سمت بیرون و یا داخل ساختمان جمع شود که این مورد به درخواست مشتری ها وابستگی دارد .
جهت استعلام قیمت و سفارش محصول مورد نظر خود از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمائید.

درب اتوماتیک کرکره ای